kadir gecesinde okunacak dua Temel AçıklamasıResulullahın; salat getirince size selam vermesi ve Allahtan bağışlanmanızı dilemesine vesile olan salavat(Ebu Hureyre r.a.’dan rivayetle)

Veladet meydana getirecek olan nene adayının Tanrı (c.c)'un izniyle rahat ve katkısızlıklı bir şekilde veladet yapabilmesi karınin okuyabileceği surelerden biridir.

Senden serkası şifa yaratamaz. Sadece senin şifan mevcuttur. Bu pestil olan kuluna da mevcut hastalığından tek zerre kalmayacak şekilde şifalar nimet eyle.

Öncelikle işler olanlara ve olacaklara Rabbim şifalar versin inşTanrı bende dişhitit cerrahi müdahaleı olacağım kânunusani kocaoğlannda Cenabıhak benim duamı bana yakarış edeceklerin duası nı dergahı izzetinde ikrar eylesin

Haberturk.com yorum sayfalarında değerlendirme yaratıcı her kari, fevkda tamlanan kuralları, sitemizde gösterilen Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni önceden okumuş ve ikrar etmiş mahdutr.

Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu'zike min şerri kulli nefsin sülale aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların kanuni sorumluluğu yorumu yaratıcı okura aittir devamını oku ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

Cenabıhak rızası için ameliyata girecek olan ahmet yoğunluk amcamiza dua edelim Allah cumlenizden razı olsun

Please contact your hosting provider to ensure that an up-to-date and valid SSL certificate issued by a Certificate Authority is configured for this domain name on the origin server. Additional troubleshooting information here.

Hadisi şeriflerde sabık ameliyata girecek kişiye dua ‘Elli senelik günaha keffaret’ seksen senelik günaha keffaret’ kabil ifadeler elbette anlaşılmalıdır ? ”

Benim kızımda böbrek ameliyati olacak yakarış edermisiniz rabbim cümlesine şafi ismiyle şifa versin Cenabıhak razı olsun

“Bir selam ile selamlandığınızda siz de ondan daha güzeli ile selamlayın evet da selamı iadeli edin”

Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu'zike min şerri kulli nefsin soy aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke.

Arkadaslar oğlum askerde kaza yapti akarsu an amaliyatda parçalanmamış musluman kardeslerimin dualarını bekliyorum her insana gecmis olsun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *